Nem mindig tudod, mi zajlik benned.
De attól még hat rád.

Önismeret
Dr. Ferenczi Szabolcs

7 ok, hogy miért jó terápiába járni

A terápia kifejezés elsőre ijesztő lehet, azt sugalhatja mintha valami baj lenne velünk. A valóságban ez sokkal inkább valamilyen képesség, készségnek az elsajátítását jelenti, amivel

Továbbolvasok
Scroll to Top